Ask deryasi – Sohbet Chat Muhabbet Arkadaşlık Odaları

Ask deryasi – Sohbet Chat Muhabbet Arkadaşlık Odaları

admin     13-06-18     Genel     Ask deryasi – Sohbet Chat Muhabbet Arkadaşlık Odaları     2304 Defa Okundu

ASK DERYASİ

Ask deryasi günümüzdeki sohbet platformlarının güncel ve Mobil olarak hizmet veren tek sunuculardan birisidir.

Ask deryasi

Hakkımızda

Askderyasi hakkında ilk bilmeniz gereken, nezih ve kaliteli bir sohbet ortamını sizler için kendimize amaç edinmiş olduğumuzdur. İşte bizde tam olarak bu amaçla yani dostça, arkadaşça, samimi ve nezih bir ortamda sohbet edebilmenize zemin hazırlamak için web ve mirc tabanlı olarak, hizmet vermeye başladık. Devamlı kendini yenileyen yapısı ve sunduğu olanaklar ile Platformumuzun yegane amacı hizmet verdiği web tabanlı ve IRC Ağları arasında en iyi olmak ve elbette ki kullanıcılarının kendilerini evlerinde hissetmesini sağlayacak kaliteli bir platform oluşturmaktır. Sohbet etmenizi sağlar.

Sitemiz insanların birbirleri ile iletişim kurarak mesajlaşması için tasarlanmıştır. Bu Site üzerinden online olarak sohbet edebilir chat yapabilirsiniz.

Askderyasi ailesi sanal sohbet kullanıcılarına bol sohbet vermeyi ilke edinmiş bir sohbet sitesidir. Kullanıcılarına rahat ve huzurlu sohbet imkanı sağlamak için gün geçtikçe kendini yenilemeye devam etmektedir. Hergün artan kullanıcısı sayısı ile Türkiye’nin en büyük sohbet sitesi olmaya aday olan Askderyasi Ailesi, teknolojinin son imkanlarını kullanarak güvenli ve seviyeli sohbetin yanında kalitenin de altını çiziyor.

Mobil Appletimiz ile sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetten bizler çok memnunuz. Sizlerin kaliteli hizmet alması ve güvenliliği için elimizden gelen bütün çabalarla sizlere güvenli bir sohbet imkanı sağlıyoruz.

Siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine açılmıştır. Devamlı kendini yenileyen yapısı ve sunduğu olanaklar ile  amacımız hizmet verdiği web / mobil tabanlı  IRC Ağları arasında en iyi olmak ve elbette ki kullanıcılarının kendilerini evlerinde hissetmesini sağlayacak kaliteli bir sohbet platform oluşturmaktır. Ve sizler, yani ziyaretçilerimiz sayesinde 3 yıldır Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sohbet sitesi olarak bu amaçlarımızı başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ask deryasi

Misyonumuz

Askderyasi.com olarak misyonumuz sizlerin kaliteli hizmetlerle oyun odalarımızda ve radyo odalarımızda ücretsiz üye olmadan hizmet almasını sağlamaktır. Sizler için sadece bu yazılan hakkımızda olan ve misyonumuzdaki bilgilerden ve anlatılan makaleden üye olmadan ücret ödemeden sohbet ederek yararlanabilirsiniz. Sohbetin akışkan olduğu sohbet sitemizde sizler için kaliteli hizmet vermeye devam etme yolunda ilerliyoruz. Zirve sunucu olan Askderyasi.Com şimdi sizler için kaliteli ortam kurmuştur.

Ask deryasi

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Muş araç kiralama Muş evden eve nakliyat

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!