Çin’de gökten ahtapot yağdı!

Çin’de gökten ahtapot yağdı!

admin     17-06-18     Yaşam     Çin’de gökten ahtapot yağdı!     1037 Defa Okundu


Çin’in Shandong eyaletindeki Qingdao şehrinde meydana gelen fırtına, vatandaşlara zor anlar yaşattı. Şiddetli fırtına ‘olmaz’ denilecek görüntülere sahne oldu. Kuvvetli fırtına gökten ahtapot, denizyıldızı ve çeşitli kabuklu deniz canlılarının yağmasına sebep oldu. Havada uçuşan deniz canlıları çevredeki insanların üstüne düştü, bu görüntüler vatandaşları hayrete düşürdü


Çin’in Shandong eyaletindeki Qingdao şehrinde meydana gelen fırtına, vatandaşlara zor anlar yaşattı. Şiddetli fırtına ‘olmaz’ denilecek görüntülere sahne oldu.

İngiliz gazete Daily Mail’de yer alan habere göre; Kuvvetli fırtına gökten ahtapot, denizyıldızı ve çeşitli kabuklu deniz canlılarının yağmasına sebep oldu. Havada uçuşan deniz canlıları çevredeki insanların üstüne düştü, bu görüntüler vatandaşları hayrete düşürdü.

Qingdao Meteoroloji İdaresi, deniz canlılarının fotoğraflarını yayınladı. Görüntülerde bir ahtapot, yumuşakçalar, kabuklu deniz canlıları ve diğer deniz canlıları dikkat çekti. Bu ilginç görüntüler sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. 

 

 

 

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Muş araç kiralama Muş evden eve nakliyat

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!