Günlük sohbet yasantiniz

Günlük sohbet yasantiniz

admin     21-08-18     Genel     Günlük sohbet yasantiniz     1619 Defa Okundu

GÜNLÜK YAŞANTI

Hayatımizdan En önemli olan şey Günlük sohbet yasantiniz neşe kaynağı mutluluktur ve Kendinizi Mutlu etmeye çalışmak farklılıktır. Ornegin Pazartesi Sendromu. Pazartesi Sendromu insanlarda Pek Pozitif etki yaratmaz.Tam tersi negatif etki yaratır.

Pazartesi Sabahı Olur ise kalkılır tabii uzerinizde bir yorgunluk bir uykusuzluk bir Çalışmama İsteği Bulunur. Tabii ki bunu Yapmamız pek doğru değil çevremizdeki insanları kirabiliriz hatta rencide bile edebiliriz.

İlk Önce Yapmamız Gerek O Sendromu Üzerimizden Kaldirmak. Uyandigimizda Güler Yüz ile Uyanmak Buna Alışmamız Lazım hem iş konusunda olsun Hem Dostluk Konusunda Olsun Bunlara Karşı Pozitif Olmak Lazim. Olamayiz Dememeliyiz Bunu Başarmak Bizim Elimizde. Yani Söylenen En Çok Sözlerden Biride Şudur; Güne Nasıl Başlarsan Öyle Bitirirsin. Onemli Olan Nitekim Güne Güzel Baslamaktir ve Güzel Bitirmektir.

Her Zaman için Hayata bakış acimiz olumlu olsun on yargılı davranmak olmasın. Birbirimize iyi davranmak, guzel geçinmek ,doğru muhabbetler etmek Yani Bunlar Bizim Elimizde Olan Şeylerdir. Boyle Davranarak Amacladigimiz Neşe Kaynağımız Mutluluga Erişmiş Oluruz.

Günlük sohbet yasantiniz

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Muş araç kiralama Muş evden eve nakliyat

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!