Kurban bayrami

Kurban bayrami

admin     21-08-18     Genel     Kurban bayrami     1502 Defa Okundu

Kurban bayrami

Kurban bayrami Makalesi Gelin Bu Makalede Bayram İle İlgili Anlatım Yapalım ve Belki bize biseyler animsatir yada hatırla olur Fena mi olur? Nerde o guzel eski bayramlarimiz bayram dedim de o aldığımız ayakkabılar elbiseler gibisinden. yastigimizn altina koyar sabahi yani o guzel bayramin olmasini bekledik Sonra o heycanla kahvalti felan yapmaz ayse teyzemizin elini biran once öpmek ve o verecegi harçlığı israrla beklerdik.

Eski bayramlari o guzel insanlari simdi bulmak biraz imkansiz ama tabiki imkansizlastiran bizleriz. Bu bayramlarimizi eski haline getirmemiz yine bizlerin elinde. Simdi ise bayramlasmaya degilde evimizden bile cikmak istemiyoruz. Nedir Bunun Sebebi Bayram Nedir? Neden Bayram işte bu Makalede Cevapları. Bayram Bize Yüce İlahimiz Tarafından Gönderilmiş bir Fırsattır.

Her sene Onun Rızası İçin Helal Kılınan Ve Kurban Etmemiz Hayvanları Buyurmuştur. Simdi Bakıyoruz Ne Bayram Telaşı Kalmış Ne Bir Bayram Beklentisi Hepimizin Dusuncesi Yatmak Olmuş.Bunlari Duzeltmek Bizim Elimizde Ve Duzeltmeliyiz. Ahh Ahh Nerde o Eski Bayramlar. Bu Durumdan Memnun Olmayan Biziz Durumu Kötü Edende Biziz. Demem O ki Her sene 1 defa gelen Fırsatı değerlendirilmesi. Degerini Bilmemiz,Bu fırsattan Yararlanmak.Hadi Şimdi Biz Bir Olalım Ve Kutsal Bayramimiz Kutsal Bayramimizin Değerini Tekrar Hatırlatalım,Anlayalim ve Canı Gönülden Bayramınızı Kutlarım…

Kurban bayrami

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Muş araç kiralama Muş evden eve nakliyat

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!