Sohbet Temasi

Sohbet Temasi

admin     20-06-18     Ekonomi     Sohbet Temasi     2254 Defa Okundu

Merhaba Bugun kü Konumda Sizin İşinize yarıyacagınız Düşündügüm Bir Konu Acmak istedim Umarım yanılmamışımdır.

evet arkadaşlar Sizde İlerde İrc Sohbet Sunucusu Kurmaya kara verirseniz. Bu konu daha dogrusu Bu Dosya İşinizi Bi nebzede Olsa Kolaylaştıracak ,tır. Onun İçin Size Sohbet Temasi Paylaşmayı Düşündüm. Özgürce Sohbet Temasi ni Bu İşle Ugrasanlar Bilir Fakat Sanal Alem,e Yeni Katılan Arkadaşlar Bilmez. Ozgurce Sohbet Temasi Seo Acısından Görsel Acıdan bir Cok Temayı Geride Bırakan Bir Sohbet Temasidir. Ve özellikle Bir cok Sunucu Sahibi Bu Temayi Kullanmak İstesede Temadaki Sorunlar Yuzunden Kurmayı Yada Ugrasmayı Tercih Etmemiştir. Fakat Ben Sohbet Temasının Butun Sorunlarını Hallederek Sizin paylaşımınıza Sunmaya Karar verdim.

Tema nın Yapımcısı Olan Ahmet Arkadaşıma Ucretsiz Dagıtımından Dolayı Teşekkür Ediyorum. Ucretsiz Sohbet Teması Html den Wordprese Entegre Edilmiştir.

Sohbet Temasının Uyumlu Oldugu WordPress 3.0 Ve Uzeri Versiyonlardır.

Temayı wp-content/themes/ veya panelden eklenti sayfasından yükleye Bilirsiniz.

Sizlere Sohbet Temasinin Bir Kac Resmini Paylaşıyım

Buyrun Resimler,

Ücretsiz Sohbet Temasi

Sohbet Temasi

Html Sohbet Temasi

WordPress Sohbet Temasi

İki Tane Resim yeterlidir Bence.

Temada Herhengi Bir Sorun Yoktur lakin Kuramayan Yada Herhangi bir hata İle Karsılasan Arkadaşlar Yorum kısmında Bildirirse Her Konuda Yardımcı Olmaya Hazırım Fakat Cok Fazla labali Olmadan Adamca Sohbet Ederek Yada yorum Yaparak iletirseniz Sevinirim.

Bu Arada Sohbet Temasinin Kendine Özgü Admin Paneli mevcuttur Rahatlıkla Sohbet Logosunu, Kategorileri, Menuleri,Sosyal Menuleri Ve buna benzer Bir Cok Özelligini Zorlanmadan Admin Panelinden Duzenliyebilirsiniz.

Temayi İndirdiginizde Lütfen Virus tarasından Geciriniz Bunu Dememin Sebebi Bazı Kendini Bilmez Arkadaşlar Sohbet Temasında Virus var Yada Bilmem Su Var bu var Diye Biliyor. Ben Virus Taramasından Gecirdim Lakin Sizde Gecirin.

  • Buyrun Bu Virus Tarama Sonucu : https://www.virustotal.com/tr/file/04ac10b3973e76571576f2e44a53146f8ede1687b435126b6fc4d2a7c81c3e40/analysis/1495976910/
  • Buyrun Buda İndirme Adresi : Sohbet Temasi

Bu Arada Sunuda Demeden gecemiyecem İndiren Arkadaşlar Bir Teşekkürü Cok Gormese sevinirim. Sohbet Sitemizede Girmeyi İhmat Etmeyin Gelin İki Dakika Sohbet Dibine Vuralım (:

Bilgisayrda Zamanım Yok  dediginiz Duyar Gibiyim ama Onunda Caresi var. Tabiki Mobil Sohbet Telefonunuzdan Sohbet Edebilirsiniz Tek Yapmanız Gereken Telefonunuzdan  Www.aSkderyasi.Com Sitemizi Ziyaret Etmek.

AskDeryasi.Com Hoş SohbetLer Diler.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Muş araç kiralama Muş evden eve nakliyat

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!